Sardinkový olej + Echinacea & Kurkuma

15.04 

Tento doplnok obsahuje hru sardínového oleja kombinovanú so superpotravinami Echinacea a Turmeric. Sardínový olej je čistým zdrojom omega 3. Mastné kyseliny EPA a DHA majú protizápalové účinky.

Kategórie:

Popis

Tento doplnok obsahuje hru sardínového oleja kombinovanú so superpotravinami Echinacea a Turmeric. Sardínový olej je čistým zdrojom omega 3. Mastné kyseliny EPA a DHA majú protizápalové účinky. Kvet Echinacea je plný antioxidantov a je najlepším posilňovačom imunitného systému. Echinacea má antimikrobiálne látky zvyšujúce rezistenciu (vírusy, huby, baktérie, parazity), protizápalové a analgetické vlastnosti. Kurkumské korenie pôsobí veľmi protizápalovo, udržuje zdravé srdce a cievy a podporuje črevné funkcie. V indickej ajurvédskej indickej medicíne a tradičnej čínskej medicíne sa kurkuma používa na gastrointestinálne ťažkosti, ochorenia pečene a zlyhanie obličiek.

Dávka za deň:

Hmotnosť psa v kg a dávka (2 stlačenia= 5 ml)

5-10 1-2 stlačenia

10-20 2-4 stlačenia

20 – 30 4-6 stlačenia

30 – 40 6-8 stlačenia

40+ 8-9 stlačenia

Obsah: 500 ml.

Fľašu dobre uzavrite. Po otvorení sa môže  uchovávať 12 mesiacov. Nie je vhodné na ľudskú  spotrebu. Vždy  zabezpečte dostatok pitnej vody. Pred použitím pretrepte.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.5 kg